مقالات

چمن مصنوعی برای دور سنگ قبر

چمن مصنوعی در هر جایی که فکرش رو بکنی قابل استفاده هست. در حیاط، بالکن، سقف، دیوار، پست بام، رستوران حتی توی ماشین و هر چیزی که در این دنیا هست. یه چیز جالب از چمن مصنوعی برای اون دنیا هم میشه چمن مصنوعی استفاده کرد بله درست حدس زدید چمن مصنوعی برای مقبره.

27 اردیبهشت, 1400
چمن مصنوعی دیواری (گرین وال)

استفاده از چمن مصنوعی تزئینی به جز سطوح افقی در سطوح عمودی نیز امکان پذیر است که دیوار سبز یا گرین وال نمامیده می شود. چمن مصنوعی دیواری ایده ای نو آورانه و خلاقانه در طراحی دکوراسیون داخلی است. در این مقاله با ما همراه باشید تا بیشتر با چمن مصنوعی دیواری آشنا شوید و و از مزایا، کاربرد، روش نصب، قیمت و خرید چمن مصنوعی دیواری مطلع شوید.

19 اردیبهشت, 1400
خرید چمن مصنوعی
اگر به فکر خرید چمن مصنوعی هستید و برای یافتن چمنمصنوعی مناسب دچار چالش و سردرگمی شدیدپیشنهاد می کنیم با ما در این مقاله همراه باشید تا خرید چمن مصنوعی بهتر و مطمئن تری را تجربه کنید.
18 فروردین, 1400
چمن مصنوعی فوئسال
چمن مصنوعی فوتسال نوعی کفپوش مناسب زمین های فوتسال است که از لحاظ ظاهری شباهت بسیاری به چمن طبیعی داشته ولی دارای ماندگاری بسیار طولانی تری می باشد. برای آشنایی بیشتر با چمن مصنوعی فوتسالی در ادامه مقاله با ما همراه باشید
17 اسفند, 1399
چمن مصنوعی تزئینی

در این مقاله با ما همراه باشید تا با چمن مصنوعی تزئینی ، مزایای چمن مصنوعی تزئینی و کاربرد های آن آشنا شوید.

29 بهمن, 1399
چمن مصنوعی فوتبالی
در این مقاله سعی داریم شما را با چمن مصنوعی فوتبالی و مشخصات و ویژگی های آن بیشتر آشنا کنیم پس با ما همراه باشید
22 دی, 1399
قیمت چمن مصنوعی
اگر قصد خرید چمن مصنوعی دارید در این مقاله با ما همراه باشید تا از قیمت چمن مصنوعی، عوامل موثر بر قیمت چمن مصنوعی، مقایسه قیمت چمن مصنوعی با چمن طبیعی و قیمت نصب چمن مصنوعی مطلع شوید.
26 آذر, 1399